KONST / Litografier / Färglitografi 13669370
nr 1366 9370
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 83/100. Motivet: 42x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:06:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg